X

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu


Dowiedz się więcej

Aplication

Doświadczenie
Zespół
Wsparcie inżynierów

Nasze biuro znajduje się w Warszawie w Polsce, która plasuje się na 4. miejscu pod względem jakości specjalistów do wytwarzania oprogramowania w Europie wg rankingu SkillValue w 2018 roku. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach dbając o to, by nasze zespoły programistów miały zróżnicowane i bogate doświadczenie zarówno w projektach typu Enterprise, średnich, a także startupach.

Wspieramy cały proces tworzenia aplikacji:

01
Zarządzanie projektami informatycznymi

Doradztwo przy przygotowaniu i realizacji projektów informatycznych związanych z rozwojem oprogramowania.

02
Tworzenie oprogramowania dedykowanego

Tworzenie oprogramowania dedykowanego, rozwoju i utrzymanie istniejących systemów, w szczególności oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej.

03
Organizacja procesów

Organizacja procesów wytwórczych według koncepcji DevOps wraz ze wsparciem narzędziowym.

04
Analizy biznesowo-systemowe

Na potrzeby stworzenia specyfikacji wymagań do budowy/wdrożenia systemów informatycznych lub dodatkowych modułów dla istniejących systemów.

05
Wynajem i rekrutacja zespołu projektowego

Wynajem i rekrutacja członków zespołów projektowych specjalizujących się w rozwoju i wdrożeniach oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej.

06
Integracje zewnętrzne

Integracja lub wdrożenia aplikacji firm trzecich – np. systemów CRM/ERP

Nie jesteśmy typowym software house, to co nas wyróżnia – to unikalne doświadczenie nie tylko w obszarze wytwarzania oprogramowania – jesteśmy sprawdzonym dostawcą infrastruktury IT, rozwiązań chmurowych, a naszym Klientom możemy zaoferować pełen zakres usług Outsourcingu IT w modelu 24/7.

Jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa biznes na każdym etapie realizacji projektu IT – nasi specjaliści mogą przeprowadzić audyt kodu i zarekomendować najlepsze rozwiązanie. Istnienie także możliwość wynajęcia od nas zgranego zespołu programistów, który przyspieszy realizację projektu IT. Możemy między innymi:

 

Jak przyspieszyć tworzenie aplikacji lub polepszyć ich jakość?

  • Możemy uzupełnić Państwa wewnętrzny zespół programistów o brakujące kompetencje.
  • Możemy przejąć w utrzymanie i do dalszego rozwoju istniejące i działające już aplikacje.
  • Możemy przeprowadzić testy bezpieczeństwa i wydajności aplikacji.

 

Wybrane technologie, z których korzystamy:

aplikacje

We will answer your questions about IT

W trakcie bezpłatnej konsultacji możesz omówić dowolny temat związany z obszarem naszych usług lub produktów! Zawsze umawiamy dogodny dla obu stron termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi. Oddzwonimy do Ciebie maksymalnie do końca następnego dnia roboczego.